Дізнавайтеся про останні акції тут →
Купуй Хвилясті та ставай учасником розіграшу Black box
Що таке Black Box?
Це серія розіграшів великих чорних ящиків із секретними подарунками від ТОВ «Хвилясті».

Що може бути всередині подарункового ящичку?
Кожного розіграшу всередині Black Box переможці зможуть знайти різні призи: від декількох ящичків гріночок та пива, до цукерок, шампанського, або навіть супер цінних призів, техніки, тощо. Приз залишається у таємниці до отримання переможцем.

Хто може брати участь у розіграші?
У розіграшах беруть участь всі клієнти ТОВ «Хвилясті», яким на момент проведення розіграшу виповнилося 18 років, що оформили та отримали замовлення грінок-сухариків онлайн (на сайті або в соціальних мережах). Мінімальна вартість замовлення для участі у акції дорівнює мінімальній вартості 1 ящика грінок Хвилястих на сайті.

Як проводяться розіграші?
Розіграші проводяться щодва тижні. Переможець обирається на третій тиждень по черзі серед учасників, що зробили замовлення на сайті та отримали посилки протягом попередніх 2 тижнів.
Наприклад, розіграш для клієнтів, що оформили та отримали замовлення в період з 01/09/21 по 14/09/21, буде проведений 21/09/21 і так далі.

Кожному замовленню онлайн присвоюється номер замовлення. Саме за номером замовлення буде визначено переможця за допомогою генератора випадкових чисел Lizaonair.
В кожному розіграші буде обрано лише 1 переможця.

Бажаємо успіхів! Нехай пощастить кожному клієнту!
Про нас
Свіжий житньо-пшеничний хліб, приправи виготовлені на натуральній основі або натуральних ароматизаторах та виготовлення ручним способом - усе це вирізняє Хвилясті серед інших сухариків. Ми прагнемо робити не лише смачний, а й якісний продукт. Досягти цієї мети нам допомагає запатентована технологія виробництва та команда цілеспрямованих однодумців, що працюють на результат.
Технологія
Пориста структура хліба дозволяє йому поглинати олію, а технологія знежирення збалансовує кількість олії в сухариках-грінках. Кожен шматочок нарізається вручну, щоб згодом отримати унікальну форму та смак. Традиційний продукт за новою технологією.

На підприємстві впроваджено стандарти НАССР, ISO 9001 та ISO 22000, завдяки яким контролюється якість та безпечність продукції.
Продукт
Наш продукт є ваговим. Кожен ящик містить 12 порцій, розташованих в два яруси. В одній порції 7 – 12 сухариків-грінок, вага яких 75 г, в залежності від розміру хліба.
Продукція ручної праці дає можливість отримати продукт найвищої якості в широкому асортименті.