Дізнавайтеся про останні акції тут →
Купуй Хвилясті та ставай учасником розіграшу Black box
Що таке Black Box?
Це серія розіграшів великих чорних ящиків із секретними подарунками від ТОВ «Хвилясті».

Що може бути всередині подарункового ящичку?
Кожного розіграшу всередині Black Box переможці зможуть знайти різні призи: від декількох ящичків гріночок та пива, до цукерок, шампанського, або навіть супер цінних призів, техніки, тощо. Приз залишається у таємниці до отримання переможцем.

Хто може брати участь у розіграші?
У розіграшах беруть участь всі клієнти ТОВ «Хвилясті», яким на момент проведення розіграшу виповнилося 18 років, що оформили та отримали замовлення грінок-сухариків онлайн (на сайті або в соціальних мережах). Мінімальна вартість замовлення для участі у акції дорівнює мінімальній вартості 1 ящика грінок Хвилястих на сайті.

Як проводяться розіграші?
Розіграші проводяться щодва тижні. Переможець обирається на третій тиждень по черзі серед учасників, що зробили замовлення на сайті та отримали посилки протягом попередніх 2 тижнів.
Наприклад, розіграш для клієнтів, що оформили та отримали замовлення в період з 01/09/21 по 14/09/21, буде проведений 21/09/21 і так далі.

Кожному замовленню онлайн присвоюється номер замовлення. Саме за номером замовлення буде визначено переможця за допомогою генератора випадкових чисел Lizaonair.
В кожному розіграші буде обрано лише 1 переможця.

Бажаємо успіхів! Нехай пощастить кожному клієнту!
Доставка та оплата
Способи доставки
Ми подбали про те, щоб доставка замовлення була максимально простою та зручною.
Ми здійснюємо доставку Новою Поштою та Укрпоштою. Відправлення Новою поштою відбувається у всі дні, окрім неділі. Укрпоштою у всі дні, окрім неділі та понеділку.

Ваше замовлення поїде до вас протягом наступних 3 днів після замовлення.

У разі, якщо ви не забрали замовлення впродовж 5 днів, ми робимо повернення.
Способи оплати
Оплатити можна картою (Visa, Mastercard)або Privat24 через LiqPay або внести післяплату на пошті при отриманні. Після замовлення вам на пошту прийде лист із деталями Вашого замовлення та додатковою інформацією.